بند عینک های ترند و جذاب سال 2023

دسته بندی بندعینک ایگل‌سی

مدل پارچه ای
بند عینک مدل کشبافت
مدل چرم
مدل طنابی
مدل ضدآب
مدل قُلابدار
مدل کودک
مدل پهن
زنجیری
مدل کابلی

مدل پارچه ای SUITERS

مدل پارچه ای

بندعینک‌های پارچه‌ای ایگِل‌سی از پارچه و کتان تهیه شده‌است، ضد تعریق می‌باشد. در طراحی این مدل بندعینک‌ها، از یک تنظیم کننده با کیفیت مرغوب و ساخته شده از برند ایگل‌سی استفاده شده است که امکان تنظیم ارتفاع بند را می‌دهد. نحوه اتصال این مدل بندعینک‌ها « جورابی » می‌باشد. این مدل بندعینک‌ها مناسب‌ ماجراجویی‌های روزانه است. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های آفتابی و عینک‌هایی با دسته‌ی پهن می‌باشند. امروزه از بندعینک علاوه بر کاربرد نگهداری عینک به عنوان یک اکسسوری استفاده می‌شود. از بند عینک جهت جلوگیری از افتادن و شکستن عینک استفاده می‌شود.افرادی که فعالیت های ورزشی دارند استفاده از بند عینک جهت ثابت نگه‌داشتن عینک بسیار ضروری است و از افتادن عینک خود در حین ورزش جلوگیری کند. کتان یکی از موادی است که از طبیعت به دست می‌آید و از الیاف گیاهی ساخته شده است. این الیاف نرم و محکم بوده و باعث می‌شود که بند عینکی که از آن ساخته شده است، نرم و راحت باشد.بند عینک جنس کتان دارای ویژگی‌های بسیاری است که آن را برای استفاده در بسیاری از شرایط مناسب می‌کند. این بندها علاوه بر اینکه به دلیل جنس خود نرم و راحت هستند، پوست شما را تحریک نمی‌کنند و باعث حساسیت نمی‌شوند. همچنین، برخلاف بعضی از مواد دیگری که برای ساخت بند عینک به کار می‌روند، کتان دارای مقاومت و طول عمر بیشتری است. بند عینک جنس کتان دارای رنگ‌های مختلفی است.

 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل پارچه ای مدل پارچه ای مدل پارچه ای مدل پارچه ای مدل پارچه ای

بند عینک مدل کشبافت Knitted fabric

بند عینک مدل کشبافت

بند عینک های در گذشته فقط جنبه کاربردی داشتند و اکثرا هم برای افراد کهنسال و کودکان مورد استفاده قرار میگرفت و برای این بود که عینکشان را گم نکنند. اما امروزه استفاده از بند عینک تبدیل شده است به یک استایل و جزو اکسسوری های زیبا می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت بند عینک به وبسایت ایگلسی مراجعه کنید و زیبا ترین مدل ها را خریداری کنید. بندعینک‌ ایگِل‌سی از پارچه و کتان تهیه شده‌است و این بند عینک ها ضد تعریق می‌باشند. در طراحی این مدل بند عینک لاکچری ، از یک تنظیم کننده با کیفیت مرغوب و ساخته شده از برند ایگل‌سی استفاده شده است که امکان تنظیم ارتفاع بند را می‌دهد. نحوه اتصال مدل بند عینک جورابی که در سایت موجود هستند « جورابی » می‌باشند. این مدل بندعینک‌ها مناسب‌ ماجراجویی‌های روزانه هستند.  این مدل بند عینک جورابی مردانه مناسب برای عینک‌های آفتابی و عینک‌هایی با دسته‌ی پهن می‌باشند. امروزه از بندعینک علاوه بر کاربرد نگهداری عینک به عنوان یک اکسسوری استفاده می‌شود. از بند عینک جهت جلوگیری از افتادن و شکستن عینک استفاده می‌شود.افرادی که فعالیت های ورزشی دارند استفاده از بند عینک جهت ثابت نگه‌داشتن عینک بسیار ضروری است و از افتادن عینک خود در حین ورزش جلوگیری کند. کتان یکی از موادی است که از طبیعت به دست می‌آید و از الیاف گیاهی ساخته شده است. این الیاف نرم و محکم بوده و باعث می‌شود که بند عینکی که از آن ساخته شده است، نرم و راحت باشد. خرید بند عینک جورابی هایی با جنس کتان دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که آن ها را برای استفاده در بسیاری از شرایط مناسب می‌کند. این بندعینک ها علاوه بر اینکه به دلیل جنس خود نرم و راحت هستند، پوست شما را تحریک نمی‌کنند و باعث حساسیت نمی‌شوند. همچنین، برخلاف بعضی از مواد دیگری که برای ساخت بند عینک جورابی به کار می‌روند، کتان دارای مقاومت و طول عمر بیشتری است. بند عینک جنس کتان دارای رنگ‌های مختلفی است.

 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
بند عینک مدل کشبافت بند عینک مدل کشبافت بند عینک مدل کشبافت بند عینک مدل کشبافت بند عینک مدل کشبافت

مدل چرم LEATHER

مدل چرم

بندعینک مدل‌های چرم کلاسیک، چرم یونیک و چرم گرد. این گروه از محصولات ازچرم درجه‌ی یک تهیه شده، ضد حساسیت و ضد تعربق می‌باشد و از قسمت کناری به دسته عینک متصل می‌گردد. در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیک ارتجاعی مرغوب، استفاده شده‌است تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. یراق استفاده‌شده دارای ظرافتی خاص و منحصر‌به‌ فرد است تا مکمل زیبایی محصول و عینک گردد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته باریک می‌باشد و در رنگ‌بندی‌ها و طرح‌های گوناگون تولید شده است.

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل چرم مدل چرم مدل چرم

مدل طنابی CORD

مدل طنابی

بندعینک مدل طنابی که شامل دسته‌بندی مدل‌های کرد، دات کرد و لاین کرد. این محصول از پارچه‌های در هم تنیده‌ی درجه‌ی یک، تهیه شده ‌است، ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد، از قسمت کناری، میانی و پشت به دسته ی عینک متصل می‌گردد. در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیکی ارتجاعی مرغوب استفاده شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته باریک و متوسط است و در رنگ‌بندی‌های گوناگون تولید شده است.

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل طنابی مدل طنابی مدل طنابی مدل طنابی مدل طنابی

مدل ضدآب WATERPROOF

مدل ضدآب

بندعینک مدل ضدآب و شناور

بند عینک ضدآب لاستیکی  این محصول از پلاستیک نرم و ارتجاعی تهیه شده است به صورتی که مانند یک لوله بلند و سبک قابل استفاده می‌باشد، ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد و از قسمت پشتی به دسته عینک متصل می‌گردد. در طراحی این بند یک تنظیم کننده با کیفیت مرغوب تهیه شده‌است که امکان تنظیم ارتفاع بندعینک را به شما می‌دهد. (فقط رنگ مشکی تنظیم کننده دارد) ویژگی این بند ضد‌آب بودن آن می‌باشد به صورتی که قابل استفاده برای تفریحات و ورزش‌های آبی بوده و در برابر آب مقاومت بالایی داشته و دچار تغییر شکل نخواهد شد. قسمت اتصال به عینک، از مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک برخوردار است. این مدل بند‌ عینک مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته متوسط است که در رنگ‌بندی‌های گوناگون تولید شده است.

بند عینک ضد آب شناور  بندعینک شناور این محصول از ترکیب پارچه درجه یک و فوم سبک تهیه شده به صورتی که یک لایه پارچه بر روی فوم مخصوص با ظرافت بالا دوخته شده است،  ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد و از قسمت پشتی به دسته عینک متصل می‌گردد. در طراحی این بندعینک ها از یک تنظیم‌کننده با کیفیت مرغوب ساخته‌شده از برند ایگِل‌سی استفاده شده که امکان تنظیم ارتفاع بند را به شما می‌دهد. ویژگی این بندها، شناور بودن آن‌ها می‌باشد به صورتی که قسمت بند عینک ضد آب شناور  بر روی آب شناور می‌ماند و از پایین رفتن عینک در آب جلوگیری می‌کند، قابل استفاده برای تفریحات و ورزش‌های آبی است، در برابر آب مقاومت بالایی دارد.

در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیکی بلند و ارتجاعی مرغوب استفاده شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته متوسط است و در رنگ‌بندی گوناگون تولید شده است.

 

 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل ضدآب مدل ضدآب مدل ضدآب مدل ضدآب مدل ضدآب

مدل قُلابدار Hooked

مدل قُلابدار

بندعینک مدل قُلابدار
بند عینک مدل قلابدار 

این محصول از پارچه کشبافت تهیه شده، ضد حساسیت و ضد تعریق می‌باشد و از قسمت پشت دسته عینک متصل می‌گردد. در طراحی این بند یه تنظیم کننده با کیفیت مرغوب تهیه شده که امکان تنظیم ارتفاع بندعینک را به شما می‌دهد. در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیکی ارتجاعی مرغوب استفاده شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و یا عینک‌هایی با دسته باریک و متوسط است و در رنگ بندی‌های گوناگون تولید شده است.

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل قُلابدار مدل قُلابدار مدل قُلابدار مدل قُلابدار مدل قُلابدار

مدل کودک KIDS

مدل کودک

مدل کودک
بندعینک طرح دار بچگانه

بندعینک پهن طرح‌دار کودک: این محصول از پارچه نئوپرن که بافت نرم و قابل انعطافی دارد تهیه شده است دارای خاصیت کشسانی کمی می‌باشد و از قسمت پشت دسته‌ی عینک که مواد کشسانی و نگهدارنده از جنس نئوپرن با قابلیت ارتجاعی دارد، متصل می‌گردد. ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد. در قسمت اتصال به دسته عینک از ادامه‌ی بند دوخته شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های آفتابی و یا عینک‌هایی با دسته متوسط و پهن بوده و در رنگ‌بندی‌ها و طرح‌های گوناگون تولید شده است. این مدل بندها برای ورزش های پرتحرک، بازی‌های کودکانه، دوچرخه سواری و دویدن نیز مناسب است. 

بندعینک و ماسک عروسکی کودک: این محصول  ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد و از قسمت پشت دسته عینک متصل می‌گردد. در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیکی ارتجاعی مرغوب و با ظرافت استفاده شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته‌ی عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته باریک و متوسط می‌باشد و در رنگ بندی ها و طرح‌های‌ گوناگون تولید شده است. 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل کودک مدل کودک مدل کودک مدل کودک مدل کودک

مدل پهن WIDE

مدل پهن

مدل پهن
بندعینک مدل پهن ساده و طرح‌دار

این گروه از محصولات از پارچه نئوپرن تهیه شده است که بافت نرم و قابل انعطافی دارد، دارای خاصیت کشسانی کمی می‌باشد و از قسمت پشت دسته‌ی عینک که مواد کشسانی و نگهدارنده از جنس نئوپرن با قابلیت ارتجاعی دارد، متصل می‌گردد. ضدحساسیت و ضدتعریق می‌باشد، در قسمت اتصال به دسته عینک از ادامه بند دوخته شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های آفتابی و عینک‌هایی با دسته متوسط و پهن است و در رنگ‌بندی‌ها و طرح‌های گوناگون تولید شده است.

 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل پهن مدل پهن مدل پهن مدل پهن مدل پهن

زنجیری CHAIN

زنجیری


بند عینک مدل زنجیری 

این گروه محصولات از زنجیرهای استیل ضد حساسیت  ساخته شده است، جنس زنجیر این محصول در برابر رطوبت و رنگ‌پریدگی مقاوم است. در طراحی این بند ها از مرواریدها و یا کریستال‌هایی جهت زیبایی بخشیدن به بند، استفاده شده‌ است. این گروه از محصولات مخصوص بانوان و دختر خانم‌های جوان طراحی شده تا در کنار کارایی و محافظت از عینک، جنبه‌ی اکسسوری و زیورآلات داشته باشد. در این گروه از محصولات برای هر سن، استایل و سلیقه‌ای می‌توان یک گزینه انتخاب کرد. در قسمت اتصال به دسته عینک از یک یراق پلاستیکی ارتجاعی مرغوب استفاده شده تا مقاومت بالایی در نگهداری دسته عینک داشته باشد. این مدل بند‌ها مناسب برای عینک‌های طبی و عینک‌هایی با دسته باریک و متوسط است و در رنگ بندی‌ها و سایزهای  گوناگون تولید شده است.

 

درگذشته استفاده از بند عینک زنجیری صرفا برای نگه داری عینک و مراقبت از آن بود که معمولا هم این بند عینک را برای افراد مسن و کودکان خریداری کردند. اما در دهه گذشته و تحول و تغییر در شکل بند عینک ها باعث شده کاربرد این محصول کلا تغییر کند و به یک اکسسوری بسیار خاص و شیک تبدیل شود. مدل های بسیار زیادی از بند عینک زنجیری در بازار موجود شد و تنوع آن ها هم بسیار زیاد شد.

سایت ایگلسی یکی از معتبرین سایت های خرید بند عینک زنجیری در ایران است که تنوع محصولات آن بسیار زیاد است. شما می توانید هر مدل و طرحی را که میخواهید در این وبسایت پیدا کنید و خریداری کنید.

 

بند عینک چیست؟

بند عینک زنجیری وسیله‌ای است که به دسته‌های عینک وصل شده است و با استفاده از آن حمل جابجایی آسان‌تر خواهد شد. یکی از هدف‌های تولید بند عینک زنجیری این است تا کسانی که همیشه حواس پرتی دارند و عینکشان را در جاهای مختلفی جا می‌گذارند و بعد نمی‌توانند آن را پیدا کنند، عینکشان را همیشه دور گردن خود به همراه داشته باشند.

یکی از کاربردهای دیگری که این وسیله دارد برای عینک‌های سنگین است منظور از عینک‌های سنگین عینک‌هایی است که در زمان استفاده مداوم بر روی چشم سر می‌خورند و برای پیشگیری از افتادن عینک بر روی زمین و وارد شدن ضربه و شکستن آن، از بند عینک زنجیری استفاده می‌کنند. علاوه بر اینکه از بند عینک زنجیری  برای کاربردهایی که دارد استفاده می‌کنند این وسیله اکسسوری جذابی است که طرفداران زیادی در بین خانم‌ها دارد.

 

راهنمای خرید بند عینک زنجیری از وبسایت ایگلسی

خرید بند عینک زنجیری از سایت ما بسیار آسان است. شما می توانید به منو بند عینک مراجعه کنید و لیستی از مدل های متنوع از بند عینک زنجیری را ببنید و سپس با توجه به سلیقه خود مدل را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه نمایید و پس از ثبت نهایی منتظر باشید تا تیم پشتیبانی ما بسته را برای شما ارسال نمایند.

 

قیمت بند عینک چرم در ایگلسی

خرید بند عینک های زنجیری مجموعه بسیار مناسب هستند و علاوه بر قیمت مناسب محصولات ما کیفیت بسیار بالایی دارند و ضد تعریق و حساسیت هستند.

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
زنجیری زنجیری زنجیری

مدل کابلی BLACK ARC

مدل کابلی

بندعینک مدل کابلی

این مدل بندعینک ها که در گروه کابلی قرار گرفته از جنس سیلیکون سخت و مقاوم در برابر سایش ساخته شده و ماندگاری بیشتری دارد. این کابل‌ها دارای دو لغزنده جهت کوتاه و بلند‌تر کردن بندعینک‌ها می‌باشد و ظاهری ظریف دارد. قابل تنظیم در اطراف سر می‌باشد به طوری که عینک از روی سر و بینی سُر نخورد همچنین قابل بلندتر شدن بند جهت نگهداری عینک در دور گردن است. این مدل بندعینک‌های کابلی برای ورزش‌های پرتحرک مثل کوهنوردی، دوچرخه سواری، دوندگی، اسب سواری اسکیت‌برد و ... مناسب است و همچنین جهت استفاده هنگام مطالعه مناسب می باشد.

 

مشاهده محصولات

ACTIVITIES

مناسب برای
مدل کابلی مدل کابلی مدل کابلی مدل کابلی مدل کابلی
بعد از اولین خرید

بعد از اولین خرید

کیف پول شما شارژ می شود کیف پول شما
شارژ می شود
ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

با اطمینان خرید کنید با اطمینان خرید کنید
ارسال هدیه

ارسال هدیه

هدیه‌ای با ارزش برای عزیزانتان هدیه‌ای با ارزش برای عزیزانتان
ارسال رایگان

ارسال رایگان

خرید بالای ۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان خرید بالای
۱,۵۰۰,۰۰۰ هزار تومان